Bilgi ve rezervasyon için (0216) 570 00 50

Özel Dersler

Türkiyenin lider fitness & spor eğitmenleri eşliğinde tüm sağlık sorunlarınızı giderecek ve sizi hedefinize ulaştıracak VIP derslerimiz ile başarının ve sağlığın keyfini çıkarın.

Neden Özel Dersler?

Sonuç almanın en önemli unsurları motivasyon, disiplin ve sürekliliktir. Ancak bunu tek başına sağlamak çoğu kez imkansızdır. Ayrıca birçok spor porgramı tekdüze bir sisteme dayandığı için sonuç çoğu kez alınamaz veya kalıcı olmaz.

Ve tabii ki en önemlisi kendi kişisel ihtiyaç ve hedefleriniz olduğu için kişisel eğitmenimizin size özel hazırlayacağı program hedeflerinize daha kısa sürede, sakatlık riskini minumuma düşürerek ulaşmanızı sağlayacaktır.

Motivasyon ve Teşvik Sorumluluğu

Siz kendinizi VIP eğitmenimize teslim ettikten sonra kişisel eğitmeniniz sizin özel yaşantınızda ki beslenme, dinlenme ve hayat düzeniniz hakkında size ipuçları verecektir. Sizi ders programlarını takip etmeniz için cesaretlendirecek ve sizin başarıya ulaşmanızdaki tüm yönlendirme ve motivasyon sorumluluğunu üzerine alacaktır.

Özel Ders Kuralları:

 1. Single Fitness VIP dersi bir eğitmen ve bir öğrenci ile yapılır.
 2. Duo Fitness dersi bir eğitmen ve iki öğrenci ile yapılır.
 3. Ders ertelemek için en az 24 saat önceden Palestra Fitness eğitmenine bildirmek gereklidir, aksi halde ders yapılmış sayılır.
 4. Dersler en fazla 2 kere ertelenebilir, 2. ertelemede öğrenci gelmez ise ders yapılmış sayılır. 3. erteleme yapılmaz.
 5. Duo derslerinde ders erteleme için due / 2 öğrencinin deortak talebi gereklidir. Aks halde ders işlenir ve kalan ders adedi üzerinden due / 2 olarak derslere devam edilir.
 • Pilates
  Pilates
  Joseph Pilates’in “kontroloji” adını verdiği metodu, zihin ve beden bütünlüğü öngören denge nefes ve hareket sistemlerinin bir sentezidir. Eklem ve kemikleri hayat boyu korumak için kas güçlendiren...
 • Core Align
  Core Align
  CoreAlign® nedir ? Biotensegrity ve Stabil Mobilite nedir ? Bedenimiz ve Hareket İle Algımız İki Farklı Temel Üzerinden Tek Bir Model Olarak...
 • Fitness
  Fitness
  Fitness: Fitness, diğer sporlardan farklı olarak temelde kasları aletli ya da aletsiz çalıştırarak sıkılaştırmak ve güçlendirilmesini sağlamaktır. Fitness için bütün sporların temelidir denilebilir. Palestra Fitness, size alanında...
 • Yüzme
  Yüzme
  Palestra Fitness & Spa`da Özel Yüzme Dersleri 2 açık 1 kapal havuzda Demo ders ve sağlık durumu değerlendirmesi ile başlamakta 10/20/30/50 derslik 50 dk süren seaslar ile verilmektedir.