Bilgi ve rezervasyon için (0216) 570 00 50

HAKKIMIZDA

Palestra Fitness & SPA

Palestra Fitness SPA, Anadolu yakasının ilk uluslararası oteli İstanbul Marriott Hotel Asia’nın içinde yer almaktadır. 3500 m2 lik bir alana yayılan Palestra Fitness SPA, fitness alanı, grup ders stüdyoları ve Anadolu yakasının en kapsamlı Pilates Reformer stüdyosuna sahip olmakla beraber, 2 açık ve 1 kapalı yüzme havuzu, 2 adet sauna ve buhar odası, 2 adet Geleneksel Türk hamamı bölümlerinden oluşmaktadır.

Kilo Verme, Kondisyon, Kilo alma, Esneklik ve benzeri tüm amaçlara hizmet eden fitness ekibimiz aynı zamanda bel, boyun, omuz, diz, ve omurga sakatlıklarını tedavi etmekle uzmanlaşmış bir Pilates Reformer ekibidir.

Dermalogica terapileri SPA rituellerini, masajlarını, cilt bakımlarını, Aquaspa vücut bakımlarını ve daha fazlasını kapsamaktadır. Hamam bölümünde konuklarımız Geleneksel Türk hamam keyfini yaşayarak havuz manzaralı özel dekore edilmiş odalarda huzurlu bir ortamda dinlenebilmektedirler.

Masajlar ve bakımlar Palestra Spa uzmanları tarafından sekiz kişilik luks odalarda ya da çiftler için Osmanlı tarzında tasarlanmış özel couple suitinde yapılabilmektedir..

Kalite Anlayışımız

Mesleğiniz, yaşınız, ailenizdeki genetik geçmişin yarattığı metabolik hikayeniz, kendiniz ile ilgili hedefleriniz, size sunacağımız spor hizmetlerinin temelini oluşturacaktır.

Bunun için doğru yerde, doğru eğitmenler ve doğru bir bakış açısı ile yönlendirileceksiniz. Palestra Fitness Spa’ da doğru akılcı bilinçli ve size özel danışmanlık hizmetini bulacaksınız.

Yalnızca spor ve antrenman yapmak değil, içsel rahatlığınıza da kavuşacağınız Palestra Spa’ da şehrin stresli ortamından uzaklaşıp, egzersiz, havuz, sauna, buhar banyosu, hamam ve masajla rahatlayacaksınız.