Bilgi ve rezervasyon için (0216) 570 00 50

Yüz Bakımları THALGO

 • Antioksidan Cilt Bakımı Purete Marine
  60 Dakika
  Bu bakım özellikle yağlı ve karma ciltler için tasarlanmıştır. Denizin gücü sayesinde cildi yenileyerek sağlığına kavuşturur. Gözle görülür bir şekilde cilt kusurlarını ortadan kaldırır, gözenekleri ve parlamayı kontrol altına alır.
  450 TL
 • Nemlendirici Cilt Bakımı Source Marine
  60 Dakika
  Nemsiz cildin nem seviyesini uzun süreli olarak düzenler, derinlemesine nem takviyesi yapar ve yeniler. Cildi kadifemsi ve pürüzsüz dokusuna kavuşturarak doğal yapısına sahip olmasını sağlar.
  480 TL
 • Hassas Cilt Bakımı Cold Cream Marine
  60 Dakika
  Thalgo Cold Cream Marine sayesinde kuru ve hassas cildi kalıcı şekilde besler cildin toleransını arttırır ve hoş kokusu sayesinde cildi sarmalar.
  480 TL
 • Erkeklere Özel Cilt Bakımı
  60 Dakika
  Erkeklere özel cilt bakım ürünleri ile cildi derinlemesine temizleyerek, cildin ihtiyacı olan tüm mineralleri geri kazandırarak cildin enerjik ve sağlıklı görünmesini sağlar.
  450 TL
 • Ekspres Cilt Bakımı
  30 Dakika
  İçeriğinde bulunan Marine Crystal Peeling sayesinde derinlemesine temizlik sağlar. Duyusal enerji verici Digito-pressure masajını yorgunluk karşıtı maskesi takip eder. Cildi temizler, cildi rahatlatır ve cildin yenilenmesine yardımcı olur.
  520 TL
 • Aroma Terapi Cilt Bakımı
  60 Dakika
  Cilt tipine uygun aroma terapi ürünleri kullanarak rahatlatıcı bir bakım sağlar.
  450 TL
 • Anti Aging Cilt Bakımı Silicium THALGO
  75 Dakika
  Thalgo’nun bu bakımı derin çizgileri ve elastikiyetini kaybetmiş cildi toparlamaya yardımcı olur. Cildin radyansını arttırıp düzenler, profesyonel toparlayıcı maskesi ve yüksek etkili kırışıklık karşıtı masaj tekniği sayesinde bakımın eşsiz protokolünü oluşturur.
  420 TL
 • Anti-Aging Cilt Bakımı Silicium (6’lı Paket) THALGO
  -
  Olgun veya erken yaşlanan ciltlere uygun bir bakımdır. Cildin fizyolojik dengesini yeniden oluşturup, cildin genel onarımı için gereken detoks ve arınmayı sağlar.
  2.100 TL